W dniach od 1 do 3 marca 2024 roku w Człuchowie oraz Słupsku odbyło się Międzynarodowe Szkolenie Karate, które poprowadził Sensei Marc Stevens.
Organizatorem szkolenie był Sensei Przemysław Juchniewicz, Klub Karate Champion Słupsk oraz International Karate-Do Shotokan Academy – Poland.
W szkoleniu wzięło udział około 170 zawodników z Człuchowa, Sławna, Siemianic, Główczyc, Krzyża Wielkopolskiego, Wałcza, Konarzyn, Sąpolna, Rzeczenicy i Słupska.
Nasz klub reprezentowało niemal 80 zawodników ze wszystkich naszych sekcji. Szkolenie rozpoczęło się w piątek w naszym Dojo, w Człuchowie gdzie Sensei Marc poprowadził dwugodzinny trening dla brązowych i czarnych pasów. W sobotę i niedzielę w Słupsku przeprowadzonych zostało łącznie sześć sesji treningowych. Podczas zajęć Sesnsei Marc Stevens poruszył wiele zagadnień, a cała grupa z wielkim zaangażowaniem wykonywała kolejne ćwiczenia.
Na zakończenie szkolenia Sensei Marc Stevens wyróżnił dwie nasze zawodniczki: Kaję i Zosię za wyróżniającą się postawę i zaangażowanie w całe szkolenie oraz wręczył im pamiątkowe medale. Podobne wyróżnienia otrzymali zawodnicy ze Słupska i Główczyc. Serdecznie gratulujemy.
Wracamy ze Słupska z kolejną dawką wiedzy, którą będziemy teraz wdrażać podczas zajęć w naszych sekcjach.