Huraaaa…

Od najbliższego poniedziałku wracamy z treningami karate na sale kończąc tym samym przygodę z zajęciami on-line.

W szczycie on-line ćwiczyło nas nawet 110(!) osób. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i, że w tych trudnych czasach pomogliśmy Wam podtrzymać formę 😉

Czas na stopniowy powrót do normalności, ale zanim wszystko będzie jak dawniej musimy przestrzegać kilku obostrzeń i wytycznych.

Abyśmy mogli ćwiczyć w tych samych grupach co wcześniej musieliśmy znaleźć zdecydowanie większy obiekt niż nasze dojo. Dlatego tymczasowo przenosimy się na halęwidowiskowo-sportową przy bursie szkolnej w Człuchowie, która mieści się „trzy kroki” od naszego dojo.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu na trening przychodzicie już w stroju sportowym, gdyż na chwilę obecną jest zakaz korzystania z szatni. W czasie treningu nie ma obowiązku noszenie maski oraz rękawiczek, ale pamiętajcie, że wymagane są one w drodze z domu na halę oraz z powrotem. Przy wejściu na halę znajdować się będą środki do obowiązkowej dezynfekcji rąk. Nie zapominajcie z nich korzystać wchodząc na trening oraz opuszczając halę.

W czasie zajęć będzie dostępna toaleta, po skorzystaniu z której ponownie należy zdezyfekować ręce środkami dostępnym na hali.

Do czasu aż będzie możliwe ponowne korzystanie z szatni nie ma obowiązku trenowania w karate-gi – wystarczy strój sportowy.

Dni oraz godziny zajęć pozostają niezmienne: