W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie treningi w minionym sezonie. Przed nami dwa miesiące wakacji.

Rok 2017/2018 był niezwykle udany dla naszego klubu. Zanotowaliśmy bardzo duży wzrost ilości ćwiczących osób w naszym klubie. Wszystko dzięki bardzo dobrym naborom we wrześniu oraz dzięki nowej sekcji w Konarzynach. Obecnie w naszym klubie ćwiczy ponad 120 zawodników. Liczymy, że we wrześniu ponownie zapisy do klubu będą się cieszyły dużym zainteresowaniem.

To był również bardzo udany rok pod względem sportowym. Wzięliśmy udział w czterech turniejach, w których zdobyliśmy łącznie 98 medali. Dwukrotnie nasz klub wygrywał klasyfikację medalową oraz dwukrotnie zajmował miejsce drugie.

Nasi zawodnicy wzięli również udział w licznych szkoleniach z wybitnymi instruktorami takimi jak: Sensei Hiroshi Shirai, Sensei Carlo Fugazza, Sensei Marc Stevens, Sensei Claudio Ceruti, Sensei Grzegorz Konieczka. Wszystko to miało na celu podnieść poziom naszych podopiecznych. Było to również częścią przygotowań do egzaminów na czarne pasy, które odbędą się w październiku.

Dobry rok za nami, ale kolejny wydaje się, że będzie przełomowy. Do egzaminów na czarne pasy przygotowuje się bardzo liczna grupa z naszego klubu. W październiku podczas szkolenia w Hannoverze Sensei Hiroshi Shirai zweryfikuje lata pracy w naszym klubie.

Aby dobrze przygotować się do egzaminu jeszcze w wakacje organizujemy 5-dniowe szkolenie karate, które poprowadzi Sensei Marc Stevens. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału.

Od 12 lipca w każdy czwartek o godzinie 19:00 zapraszamy do Sąpolna grupę zaawansowaną na treningi. Kandydaci na czarne pasy – obecność OBOWIĄZKOWA !!!

A teraz, życzymy Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Oss