2 października w Krzyżu Wielkopolskim odbędzie się VII Ogólnopolski Turniej Karate.Shotokan. Turniej przeznaczony jest dla kategorii wiekowych od młodzika młodszego(2013 i młodsi) do juniorów młodszych(2006-2004).

Poniżej wszystkie niezbędne informacje:

1. Organizatorzy: Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego „Fudokan” w Krzyżu Wlkp.

Krzysztof Czekała, kom. 504 036 778

2. Termin: 2 październik 2021 roku (sobota)

3. Miejsce: Hala Sportowa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp. ul. H. Sienkiewicza 1

4. Wyżywienie: we własnym zakresie z uwagi na epidemie COVID-19

5. Startowe: 20,00 zł za konkurencję x 2 = 40,00zł

6. Transport: autokarem – 50,00zł

7. Nagrody: Dla zwycięzców turnieju przewidziane są dyplomy (za miejsca I-IV), puchary/medale (za miejsca I-IV), dla wszystkich uczestników dyplomy za udział w zawodach.

8. Zgłoszenia: do 23 września br. (włącznie) u instruktora klubowego

HARMONOGRAM IMPREZY

SOBOTA 2.10.2021r

08.00- zbiórka na parkingu przy ul. Koszalińskiej oraz wyjazd samochodami lub autokarem

11.00 – 15.00 eliminacje i finały turnieju

ok. 18.00 – powrót do Człuchowa

ZALECENIA DLA UCZESTNIKÓW ZAWODÓW

1. Każdy uczestnik zawodów (sportowiec, wolontariusz, osoba obsługująca) powinien regularnie sprawdzać swój stan zdrowia. Osoby, które czują się chore nie powinny uczestniczyć w zawodach.

2. Zawodnik nie może brać udziału w zawodach jeśli: 1) występują u niego objawy wskazujące na chorobę zakaźną, 2) jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, 3) zamieszkuje z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, 4) w ciągu tygodnia miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji. 3. Uczestnik zawodów powinien zaopatrzyć się przed zawodami w podstawowy zestaw sanitarny (płyn/żel do dezynfekcji, maseczka ochronna, rękawiczki jednorazowe, woda, chusteczki higieniczne).

4. Uczestnicy zawodów są zobowiązani do stosowania się do obowiązujących norm sanitarnych, szczególnie dotyczących zasad etykiety oddechowej, praktyk w zakresie higieny rąk, dystansu fizycznego.

5. Uczestnicy zawodów są zobowiązani do przestrzegania ustalonych przez organizatora zasad, rozwiązań organizacyjnych bezpiecznego rozgrywania zawodów.

6. Zawodnicy nie muszą korzystać z maseczek podczas startu w turnieju. Maseczki obowiązują w pomieszczeniach (szatnia, biuro zawodów, toalety itp.).

7. Należy zachować wymagane bezpieczne odległości pomiędzy zawodnikami w oczekiwaniu na start.

8. Należy ograniczyć do minimum przebywanie w miejscach zatłoczonych, nie stwarzać sytuacji sprzyjających zakażeniu, zachować bezpieczne odległości od innych osób.

Uwaga ! Kluby z powiatów objętych mapą zagrożenia koronowirusem SARS-CoV-2 powinny rozważyć udział w zawodach karate w Krzyżu Wlkp.