Za tydzień wracamy do treningów. W grupie zaawansowanej od września będzie nam bardzo brakowało Julii Góralskiej, która dostała się do renomowanej szkoły w Gdyni. Już wkrótce przeprowadza się do Trójmiasta i tam będzie kontynuowała naukę oraz mamy nadzieję, że również swoją przygodę z karate.

Julka od pierwszego treningu wyróżniała się zaangażowaniem, dobrym wychowaniem i talentem. Taka mieszanka cech pozwoliła jej szybko wskakiwać na coraz to wyższy poziom w karate oraz osiągać sukcesy sportowe.
Dzisiaj kiedy przenosi się do Gdańska posiada 1 Kyu i mocno wierzymy, że nie zaprzestanie treningów i kontynuując swoją przygodę wkrótce zda egzamin na czarny pas.

W czerwcu na ostatnim treningu żegnając się podarowała Sensei Pawłowi Zielińskiemu puchar w ramach podziękowań za wszystkie lata treningów oraz za wszystkie puchary, które dzięki karate zdobyła.

„Ja również pragnę podziękować Julii za te wszystkie treningi i za olbrzymią porcję satysfakcja jaką dawały mi postępy obserwowane w Jej wykonaniu. No i oczywiście nie żegnamy się tylko mówimy sobie do zobaczenia.” – Sensei Paweł.

Oss.

Drzwi naszego Dojo zawsze stoją dla Ciebie szeroko otwarte.