No i zakończyliśmy nasz kolejny rok treningwy. To już 12 rok prowadzonych zajęć karate w Człuchowie. Wraz z końcem roku dokonaliśmy dwóch podsumowań. Najpierw podsumowanie naszego rankingu klubowego, a nastęnie przeprowadziliśmy egzamony na stopnie uczniowskie. Czerwcowe egzaminy są niejako podsumowaniem pracy jaką wykonali zawodnicy przez ostatnie 10 miesięcy.

RANKING KLUBOWY
Pierwszy raz w historii naszego klubu na szczycie obu rankingów znaleźli się chłopcy. Wśród dzieci wygrał Hubert Lange, a wśród młodzieży i dorosłych najlepszy okazał się Krzysztof Gurdak. Ale to nie tak, że dziewczyny w tym roku wypadły słabo. Potwierdzeniem tego są kolejne miejsca w rankingach. U dzieci miejsca od 2 do 5, a u dorosłych od 2 do 4 były już zarezerwowane dla dziewcząt.
Szczegółowy ranking znajdziecie w zakładce ranking: https://karate-czluchow.pl/ranking-klubu/

EGZAMINY
19 czerwca 2019 blisko 60 zawodników naszego klubu podeszło do egzaminów na stopnie uczniowskie. Były to egzaminy wieńczące sezon treningowy 2018/2019. Choć nie wszystkim udało się zdobyć promocje na wyższy stopień to poziom egzaminów był naprawdę zadowalający. 
Na szczególne wyróżnienie zasłużyli:
👏 Lena Stanisławska – 8.3kyu
👏 Aleksandra Niedźwiedź – 6kyu
👏 Hubert Zajączkowski – 4kyu
Gratulujemy!!!


Do treningów wracamy we wrześniu.
Podczas wakacji zapraszamy zawodników z minimum niebieskim pasem na treningi do Sąpolna (szczegóły wkrótce).