Na wiosnę 2017 roku rozpoczęliśmy nasz nowy projekt – KLUBOWA LIGA KARATE . Celem ligi jest wprowadzenie formy współzawodnictwa sportowego w naszym klubie. Pierwsza edycja naszej ligi przeznaczona jest dla najstarszych stopni w naszym klubie – od 5 Kyu. W lidze uczestniczą zawodnicy z podziałem na dwie grupy (kategorie wiekowe). W pierwszej grupie rywalizują młodzicy starsi oraz juniorzy młodsi, zaś w drugiej grupie juniorzy oraz seniorzy.
Rozgrywki ligowe prowadzone są w systemie „każdy z każdym”. Uczestnicy ligi stają do rywalizacji z poszczególnymi zawodnikami dwukrotnie – raz w konkurencji kata i raz w konkurencji kumite. Za wygrany pojedynek zawodnik otrzymuje 3 punkty, w przypadku remisu 1 pkt, pokonany zawodnik nie zwiększa swojego dorobku punktowego.
Wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę obu grup będzie można śledzić na naszej stronie internetowej do czego serdecznie zachęcamy.
TABELA
Grupa 1 - Młodzicy st. i Juniorzy Mł.
Lp.
Imię i nazwisko
Pkt
l. poj.
4.
Krzysztof Gurdak
18
10
6.
Wojciech Dzieciątko
9
11
ZWIŃ
WYNIKI
Grupa 1 - Młodzicy st. i Juniorzy Mł.
Lp.
Data
Imię i nazwisko
Wynik
Konkurencja
1.
18.01.2018
H.Lange-P.Latawiec
1-2
kata
2.
14.12.2017
K.Gurdak-W.Dzieciątko
3-0
kata
3.
14.12.2017
W.Bruski-F.Kamiński
2-1
kata
4.
02.11.2017
W.Dzieciątko-P.Latawiec
0-3
kumite
5.
02.11.2017
P.Latawiec-F.Kamiński
3-0
kata
ZOBACZ WIĘCEJ
6.
28.09.2017
W.Dzieciątko-K.Gurdak
0-3
kumite
7.
28.09.2017
H.Lange-R.Dowksza
3-0
kumite
8.
25.09.2017
H.Lange-F.Kamiński
1-2
kumite
9.
25.09.2017
F.Kamiński-K.Gurdak
0-3
kata
10.
27.06.2017
H.Lange-R.Dowksza
2-1
kata
11.
27.06.2017
W.Bruski-W.Dzieciątko
3-0
kata
12.
27.06.2017
W.Dzieciątko-R.Dowksza
1-2
kumite
13.
27.06.2017
K.Gurdak-W.Bruski
0-3
kumite
14.
22.06.2017
S.Szulta-R.Dowksza
2-1
kumite
15.
22.06.2017
H.Lange-S.Szulta
3-0
kumite
16.
22.06.2017
S.Szulta-W.Dzieciątko
3-0
kata
17.
05.06.2017
W.Bruski-F.Kamiński
2-1
kumite
18.
29.05.2017
K.Gurdak-F.Kamiński
0-3
kumite
19.
29.05.2017
K.Gurdak-R.Dowksza
3-0
kata
20.
25.05.2017
M.Stoltmann-W.Bruski
0-3
kumite
21.
25.05.2017
M.Stoltmann-K.Gurdak
0-3
kata
22.
22.05.2017
H.Lange-W.Bruski
1-2
kata
23.
18.05.2017
F.Kamiński-W.Dzieciątko
2-1
kata
24.
18.05.2017
M.Stoltmann-W.Dzieciątko
2-1
kumite
25.
18.05.2017
P.Latawiec-H.Lange
3-0
kumite
26.
15.05.2017
F.Kamiński-R.Dowksza
2-1
kumite
27.
15.05.2017
M.Stoltmann-W.Dzieciątko
1-2
kata
28.
15.05.2017
P.Latawiec-K.Gurdak
1-2
kata
29.
15.05.2017
F.Kamiński-R.Dowksza
3-0
kata
30.
11.05.2017
W.Dzieciątko-H.Lange
0-3
kumite
31.
11.05.2017
W.Dzieciątko-S.Szulta
2-1
kumite
32.
11.05.2017
H.Lange-S.Szulta
3-0
kata
33.
08.05.2017
P.Latawiec-W.Bruski
2-1
kumite
34.
08.05.2017
R.Dowksza-K.Gurdak
2-1
kumite
35.
08.05.2017
W.Bruski-K.Gurdak
2-1
kata
36.
08.05.2017
R.Dowksza-P.Latawiec
0-3
kata
37.
04.05.2017r.
W.Bruski-P.Latawiec
3-0
kata
38.
04.05.2017r.
G.Lange-F.Kamiński
2-1
kata
ZWIŃ
TABELA
Grupa 2 - Juniorzy i seniorzy
Lp.
Imię i nazwisko
Pkt
l. poj.
3.
Sławomir Krassowski
18
11
6.
Stanisław Chrapkowski
15
9
7.
Ryszard Ostaszewski
15
9
8.
Krzysztof Mogiłka
13
11
10.
Konrad Wiśniewski
10
9
13.
Andrzej Wójciszyn
6
9
ZWIŃ
WYNIKI
Grupa 2- Juniorzy i seniorzy
Lp.
Data
Imię i nazwisko
Wynik
Konkurencja
1.
18.01.2018
K.Mogiłka-R.Ostaszewski
0-2
kumite
2.
18.01.2018
A.Wójciszyn-P.Lipski
0-1
kumite
3.
18.01.2018
A.Wójciszyn-R.Ostaszewski
3-0
kata
4.
18.01.2018
A.Wójciszyn-P.Lipski
1-2
kata
5.
14.12.2017
P.Zabłocki-P.Stoppa
3-0
kata
ZOBACZ WIĘCEJ
6.
14.12.2017
S.Krassowski-A.Kosecki
3-0
kata
7.
14.12.2017
A.Kosecki-D.Zieniuk
0-3
kata
8.
14.12.2017
P.Stoppa-A.Kosecki
3-0
kata
9.
14.12.2017
P.Zabłocki-D.Zieniuk
2-1
kata
10.
14.12.2017
P.Stoppa-D.Zieniuk
1-2
kata
11.
02.11.2017
S.Krassowski-K.Mogiłka
0-3
kata
12.
02.11.2017
R.Ostaszewski-S.Krassowski
0-3
kata
13.
02.11.2017
P.Peta-K.Wiśniewski
3-0
kata
14.
02.11.2017
R.Ostaszewski-P.Peta
2-0
kumite
15.
26.10.2017
P.Peta-P.Lipski
0-0
kumite
16.
26.10.2017
P.Lipski-P.Zabłocki
3-0
kata
17.
26.10.2017
S.Chrapkowski-S.Krassowski
3-0
kata
18.
26.10.2017
S.Chrapkowski-P.Peta
1-2
kata
19.
28.09.2017
R.Ostaszewski-P.Zabłocki
3-0
kata
20.
28.09.2017
S.Krassowski-P.Zabłocki
0-3
kata
21.
25.09.2017
K.Wiśniewski-P.Zabłocki
0-3
kata
22.
27.06.2017
D.Zieniuk-S.Chrapkowski
0-3
kata
23.
27.06.2017
D.Zieniuk-K.Mogiłka
3-0
kata
24.
27.06.2017
S.Chrapkowski-A.Kosecki
2-0
kumite
25.
27.06.2017
K.Mogiłka-P.Lipski
2-0
kumite
26.
22.06.2017
K.Wiśniewski-A.Wójciszyn
1-0
kumite
27.
22.06.2017
P.Peta-P.Lipski
2-1
kata
28.
05.06.2017
S.Krassowski-P.Peta
2-0
kumite
29.
05.06.2017
M.Lewinski-A.Kosecki
2-1
kumite
30.
05.06.2017
A.Wójciszyn-D.Zieniuk
3-0
kata
31.
29.05.2017
M.Lewinski-S.Chrapkowski
2-0
kumite
32.
29.05.2017
R.Ostaszewski-P.Stoppa
2-1
kumite
33.
29.05.2017
R.Ostaszewski-S.Krassowski
0-2
kumite
34.
25.05.2017
P.Lipski-K.Wiśniewski
2-1
kumite
35.
25.05.2017
P.Stoppa-K.Mogiłka
2-0
kumite
36.
25.05.2017
A.Wójciszyn-P.Stoppa
0-3
kata
37.
25.05.2017
A.Wójciszyn-K.Mogiłka
0-3
kata
38.
22.05.2017
P.Lipski-S.Krassowski
1-0
kumite
39.
22.05.2017
K.Mogiłka-K.Wiśniewski
1-1
kumite
40.
22.05.2017
P.Stoppa-S.Krassowski
0-3
kata
41.
22.05.2017
S.Chrapkowski-K.Wiśniewski
1-2
kata
42.
18.05.2017
M.Lewinski-R.Ostaszewski
1-2
kumite
43.
18.05.2017
P.Zabłocki-P.Peta
2-0
kumite
44.
18.05.2017
R.Ostaszewski-P.Lipski
0-3
kata
45.
18.05.2017
P.Stoppa-K.Mogiłka
2-1
kata
46.
15.05.2017
P.Zabłocki-M.Lewinski
1-2
kumite
47.
15.05.2017
P.Zabłocki-A.Kosecki
2-1
kumite
48.
15.05.2017
P.Zabłocki-K.Mogiłka
0-3
kata
49.
15.05.2017
A.Kosecki-A.Wójciszyn
2-1
kata
50.
15.05.2017
P.Peta-A.Kosecki
3-0
kata
51.
11.05.2017
P.Lipski-S.Chrapkowski
0-2
kumite
52.
11.05.2017
K.Wiśniewski-A.Kosecki
0-1
kumite
53.
11.05.2017
S.Chrapkowski-K.Mogiłka
3-0
kata
54.
11.05.2017
S.Chrapkowski-M.Lewinski
0-3
kata
55.
08.05.2017
P.Lipski-A.Kosecki
0-0
kumite
56.
08.05.2017
P.Peta-M.Lewinski
1-1
kumite
57.
08.05.2017
P.Lipski-K.Mogiłka
3-0
kata
58.
08.05.2017
A.Kosecki-M.Lewinski
1-2
kata
59.
04.05.2017
K.Wiśniewski-S.Krassowski
0-3
kata
60.
04.05.2017
P.Peta-P.Zabłocki
3-0
kata
61.
04.05.2017
A.Wójciszyn-K.Wiśniewski
1-2
kata
62.
04.05.2017
P.Peta-S.Krassowski
2-1
kata
ZWIŃ